Ілля Кива: Влада відмовилася від російської вакцини, оскільки це зашкодить їхньому бізнесу на COVID-19

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Влада відмовляється від російської вакцини проти COVID-19, про надання якої домовився лідер "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, оскільки це зашкодить їхньому бізнесу на епідемії. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

"Віктор Медведчук, розуміючи критичність ситуації в нашій країні, знайшов можливість, поїхав в Росію і домовився з Володимиром Путіним про постачання вакцини в нашу країну. Але влада на це відповіла величезною критикою і назвала це "зрадою". Адже на цій історії вони навряд чи наживуться. Сьогодні всі дії ОПУ, Зеленського і його підлеглих проходять через призму особистого збагачення. І це підтверджується останніми подіями і викриттями, пов'язаними з розкраданням Фонду по боротьбі з COVID-19. Кошти вивели, перевели на "Укравтодор", і там вже за зручними схемами все розікрали", - сказав він.

Новини за темою: Кузьмін: За відмовою влади закупити російську вакцину або виробляти її на території України стоїть інтерес західних лобі

Ілля Кива підкреслив, що чинне українське керівництво знайшло можливість збагатитися на всіх протиепідемічних заходах.

"На ПЛР-тестах вони роблять бізнес. На сьогодні він коштує близько 2 тис. грн. Чи може людина собі дозволити подібні витрати в нинішніх умовах? Хвороба в основному вражає пенсіонерів, у яких пенсії всього лише по 2 тис. грн. А продаж засобів особистого захисту на сьогодні прибутковіший, ніж наркобізнес або торгівля зброєю", - сказав нардеп.

Новини за темою: Віктор Медведчук: Російська вакцина від коронавірусу вже надходить за кордон

При цьому він додав: "Уряд і керівництво країни веде програму геноциду, знищення свого народу. Але паралельно вони записують ролики, сміються нам в обличчя, бажають 36,6. А те, що щодня від цієї хвороби у нас помирає по 300 людей, щодня заражаються тисячі - це для влади не є мотивацією врятувати свій народ, врятувати країну", - зазначив Ілля Кива.

Політик також підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" наполягатиме на використанні можливості отримання вакцини.

Новини за темою: Рабінович: Напівбожевільні люди у владі збираються закупити неіснуючу вакцину від COVID–19, при цьому повністю ігнорують можливість отримати вакцину з РФ

"Вакцини, що пройшла всі випробування і є дієвою зброєю в боротьбі з COVID-19. Ми будемо вимагати від уряду і президента негайно розглянути можливість отримання російської вакцини для українців. І це рішення Віктор Медведчук їм уже надав, владі потрібно тільки лише погодитися врятувати своїх людей", - підсумував Ілля Кива.