Ілля Кива: СБУ займається корупцією і тиском на опозицію

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Служба безпеки України під некомпетентним керівництвом перетворилася в інструмент тиску на опозицію і джерело корупції. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Сьогодні СБУ чинить тиск на опозиційних політиків, сьогодні СБУ бере участь в корупційних схемах, створює ОЗУ в вищих ешелонах влади і обкрадає держбюджет на мільярди гривень. І вже навіть не дивують рейдерські спроби спецслужби. А глава СБУ відзначається професіоналізмом? Він офіцер з поняттям про честь? Це всього лише друг Зеленського, який прийшов з шоу-бізнесу і намагається виправдати свою присутність в органах державної влади шляхом затикання рота опозиції і прагненням взяти нас під контроль", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що завдання суспільства і опозиції - фіксувати всі випадки порушень з боку влади: "Вони порушують закон, а наше завдання - фіксувати ці порушення. Тому що вже завтра такі керівники служби за тиск на опозицію, на бізнес, за створення злочинних угруповань відповідатимуть в суді!" - підкреслив нардеп.

Ілля Кива також нагадав про записи розмови між главою СБУ Іваном Бакановим і ексглавою ДБР Романом Трубою про фальсифікації справ проти Віктора Медведчука.

"Це лідер опозиції, якому люди довіряють. А СБУ вже скотилася до рівня маргіналів і показала справжнє обличчя влади. Вони нас своїми діями не залякають і не зупинять, це нас мотивує ще сильніше боротися з їх свавіллям", - підсумував політик.