Ілля Кива про опитування президента: Це порушення Конституції і злочин

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

"Всеукраїнське опитування" президента, проведення якого заплановано одночасно з місцевими виборами, є втручанням у виборчий процес, воно повинне бути скасоване. Про це народний депутат від "Опозиційної платфоми - За життя" Ілля Кива заявив в ході мітингу прихильників ОПЗЖ під будівлею Офісу президента.

"Це опитування - це один доказ його ставлення до українського народу і Української держави, ще один доказ, що на догоду своїм рейтингам, своєї політичної позиції він готовий кинути на жертовник і Закон, і Конституцію, і наше майбутнє. Це опитування - це пряма маніпуляція і втручання у виборчий процес нашої країни, а значить - злочин, за який їх судитимуть. Ці цинічні дії для порятунку свого нескінченно падаючого рейтингу - це ще один доказ злочинності влади", - сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що в своїх діях глава держави і підконтрольний йому парламент керуються або особистими інтересами, або побажаннями зарубіжних партнерів.

"Це скликання парламенту і президентська вертикаль не несуть нічого позитивного для народу. А на заяву президента про те, що в країні починається народовладдя, я хочу йому нагадати - чомусь народовладдя починається там, де закінчуються інтереси МВФ! Коли стояло питання про продаж землі, то Зеленський не чув ні народ, ні опозицію, а всього лише діяв за вказівкою МВФ і своїх господарів", - сказав він.

При цьому нардеп додав: "Якщо у президента залишилася частка моралі і совісті, він повинен зізнатися перед народом, що його правління не принесло нічого крім смерті, горя і злиднів. Просимо українців зробити правильний вибір, правильну оцінку цього хаосу, ім'я якому - Зеленський", - підсумував Ілля Кива.