Ілля Кива: Ніхто не забере у нас право бути гордими людьми на своїй землі

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Право шанувати предків-переможців, як і право гордо жити на своїй звільненій землі, в Українського народу ніхто не відніме. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив після покладання квітів до Меморіалу вічної слави в Києві з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

"Ми віддаємо данину пам'яті тим, кому ми завдячуємо своїм сьогоднішнім життям. Організація "Патріоти - За Життя", яка об'єднує патріотичних людей, готових боротися за свою країну, які стоять на букві закону, державності та конституційного ладу, також разом з нами віддають данину пам'яті тим, хто загинув у Великій Вітчизняній війні. І так буде завжди - що б політики не робили, як би не намагалися змінити та перекрутити історію. Право бути гордими людьми на своїй землі у нас ніхто не забере!" - сказав він.

При цьому Ілля Кива додав: "Ми шануємо, ми пам'ятаємо, ми пишаємося".

Своєю чергою народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний зазначив, що сьогодні слід вшановувати всіх воїнів, які захищали та звільнили Україну.

"Адже великий Український народ був частиною великого Радянського народу! Наші предки звільнили країну, і сьогодні ми хочемо показати всій Україні, що історична правда була, є і буде! Правда - це те, заради чого ми прийшли сьогодні сюди", - підкреслив він.