Ілля Кива: На мене як на заявника у справі про розкрадання держбюджету чинять тиск СБУ та ОГПУ

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Після заяви про змову керівництва ДПС, Офісу Генпрокурора і співробітників СБУ для реалізації злочинних схем з виведення коштів з держбюджету - зацікавлені особи почали чинити тиск на заявника. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Я заявив публічно про змову на вищому рівні і реалізації злочинних схем, оскільки впевнений, що зараз цю справу намагатимуться зам'яти. Справа про розкрадання 2,7 млрд грн за один тільки місяць! Уявіть, які суми недоотримує держбюджет! І на мене, як на головного заявника, чиниться інформаційний тиск, сипляться загрози, мені передаються "привіти" від високих посадових осіб - як СБУ, так і ОГПУ. Мене намагаються зупинити і залякати, і приховати злочини, які руйнують мою країну. Але мене подібними погрозами не зупинити!" - сказав він.

При цьому нардеп нагадав, що "готовий свідчити в суді і буде домагатися зустрічі з президентом, щоб отримати його реакцію".

Ілля Кива розповів, що ще два місяці тому з'явилася інформація, що співробітники ДПС в односторонньому порядку змінили алгоритми, що дозволяють виявляти системні порушення і компанії, що займаються "скрутками".

"Коли Нацполіція за моєю заявою вийшла на цей злочин і встановила всіх причетних осіб, заступник генпрокурора Симоненко, увійшовши в змову зі співробітниками СБУ, змінив підслідність і фактично "поховав" розслідування даного злочину. І це ОЗУ отримало можливість вивести з держбюджету тільки в червні 2,7 млрд грн, а це $ 100 млн. І наша економіка знаходиться в такому жалюгідному стані, тому що перші особи держави причетні до розкрадань і знищення економіки", - розповів він.

Нардеп також підкреслив, що в змову увійшли чиновники вищої ланки, і керівництво країни зобов'язане відреагувати: "Любченко заявляв про намір боротися зі "скрутками", а вийшло, що він очолив ці злочинні схеми. Чому Зеленський не звертає на це увагу?" - підсумував Ілля Кива.