live

Ігнорують заборону: У Києві продовжують торгувати шаурмою та кавою, – інспекція ZIKу

Інспекція кіосків з кавою та шаурмою Фото - скріншот

Їжу готують в жахливих антисанітарних умовах

У Києві, попри заборону через загрозу поширення епідемії коронавірусу, продовжують торгувати кавою та шаурмою з кіосків, де повна антисанітарія.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Алла Жизневська.

У прямому ефірі Алла Жизневська зробила замовлення у кіоску із шаурмою, а коли її замовлення почали готувати, журналістка поцікавилася у продавчині у цьому пункті продажу, біля якого навіть встигла зібратися невелика черга покупців, чи тій відомо про те, що віднині торгувати шаурмою заборонено. Проте жінка, яка ще хвилину тому приймала замовлення, вирішила втекти від запитань журналістки.

Алла Жизневська наздогнала жінку і почала розпитувати, чи користується та рукавичками, антисептиками та іншими засобами індивідуального захисту. Але жінка у відповідь намагалася грубо виштовхати журналістку. Така її поведінка стала зрозумілою після того, як Алла Жизневська показала умови, в яких просто небезпечно готувати їжу, – бруд, нічим не прикриті та не промарковані продукти, непомитий посуд, відсутність проточної води, де можна було б мити руки.

Продавчиня, окрім тієї маски, яка була на ній, показала ще одну та кілька одноразових шапочок. Інших засобів захисту у неї не виявилося. А замість антисептика для рук жінка показала ємність із хлором для миття поверхонь.

Новини за темою: Шмигаль хоче перевести Кабмін на дистанційну роботу під час епідемії коронавірусу

Алла Жизневська також зафіксувала, що у столиці нині, попри заборону, працювали кіоски, в яких готують каву.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня. Таке рішення ухвалили під час засідання Кабінету міністрів України сьогодні, 25 березня.

Кабінет міністрів схвалив виділення житлових субсидій категорії громадян, які втратили роботу через запровадження карантину.

Як повідомляли, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Loading...