live

Гурт Go_A не планує перекладати пісню "Соловей" на англійську мову

Go_A з відкритих джерел

Солістка хоче, щоб в Європі вперше пролунала пісня українською

Український гурт Go_A не має наміру перекладати пісню "Соловей", з якою виступатиме на Євробаченні-2020 у Роттердамі, на англійську мову. Про це розповіла солістка гурту Катерина Павленко, передає "Укрінформ".

"За правилами Євробачення можна, щоб пісня звучала не тільки українською, а будь-якою мовою, якою захоче відправляти країна свою пісню. І переробляти ми не будемо, адже ціль була саме в тому, щоб на Євробаченні прозвучала українська пісня, українською мовою", - наголосила співачка.

Фронтвумен гурту зазначила, що англомовної музики дуже багато у світі й зокрема в Європі.

"Ми - гурт, який міг би співати й російською, і, можливо, в нас була б більша популярність десь в СНД. Але ми із самого початку гнули свою лінію, що ми хочемо співати українською мовою. Мені здається, Україні треба зараз сконцентруватися на тому, щоб було якомога більше гарного, якісного, українського контенту. І ми хочемо стати теж частиною цієї боротьби за українську мову", - додала Павленко.

"Ми дуже хотіли, щоб в Європі вперше прозвучала пісня українською мовою, на Євробаченні. І ми цієї цілі досягли й ми дуже раді", - сказала вона.

Крім того, Go_A розповіли про створення пісні.

"За умовами Євробачення народну пісню не можна використовувати, але в основу цієї пісні дійсно входила народна пісня. Коли ми робили просто начерк, то ми орієнтувалися на пісню, яку я знаю ще з часів, коли вчилася в університеті на фольклориста. Але потім ми переробили текст. Якщо у попередній версії у нас пісня закінчувалася трагічно, то ми подумали, якщо у нас є можливість переробити текст, то ми зробимо так, щоб тут все вийшло набагато краще, бо скільки ж можна плакати", - розповіла Катерина.

Нагадаємо, у суботу, 22 лютого, переможцями фіналу Національного відбору на "Євробачення-2020" став український колектив Go-A. Колектив отримав по шість балів від суддів та глядачів шоу.

Як відомо, міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" проходитиме з 12 по 16 травня 2020 року у Роттердамі і пройде під девізом "Open Up" – "Відкрийся".

Також у Нідерландах презентували логотип міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2020". Це абстрактне зображення прапорів усіх країн, що беруть участь у пісенному конкурсі.

Раніше повідомлялося, що цього року "Євробачення-2020" у Нідерландах коментуватиме популярна б'юті-блогер-трансгендер - NikkieTutorials.

Loading...