Грузія "категорично" відкинула китайську вакцину, на яку розраховує Україна

Вакцина від Sinovac Biotech Фото з відкритих джерел

МОЗ Грузії "категорично не розглядає" питання закупівлі вакцини від коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac. Про це заявила глава відомства Катерина Тікарадзе, передає "ДС" з посиланням на "Эхо Кавказа".

"Що стосується вакцин, то ми говоримо про вакцини Pfizer і AstraZeneca. Китайська вакцина не має достатньо інформаційного матеріалу і надійності на цей період, тому МОЗ на даному етапі категорично не розглядає впровадження китайської вакцини", — пояснила Тікарадзе.

Вона зазначила, що Грузія отримала підтвердження від платформи COVAX про постачання вакцини Pfizer для медперсоналу. За словами Тікарадзе, вже йде інтенсивна підготовка до вакцинації.

Нагадаємо, 12 січня Бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що якщо ефективність китайської вакцини проти коронавірусу буде менш як 70%, компанія-виробник компенсує Україні всі кошти, витрачені на її закупівлю.

Loading...