Грози, град та шквали: У західних областях України оголошено штормове попередження на вихідні

Фото з відкритих джерел

У деяких регіонах погодні умови несуть загрозу для населення та інфраструктури

На вихідні, 11 та 12 липня, в Україні очікується погіршення погодних умов, зокрема, пройдуть дощі з грозами та градом, а також синоптики прогнозують сильний вітер. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України. 

Так, у суботу, 11 липня, у більшості західних областей вдень пройдуть грози, в окремих районах можливий град та шквали 15-20 м/с. Синоптики оголосили І рівень небезпеки, жовтий.

Крім цього, у неділю, 12 липня, Карпати, а також населені пункти Закарпаття накриють сильні дощі з грозами. У зв'язку з цим оголошено ІІ рівень небезпеки, помаранчевий. 

Довідка:

I ступінь небезпеки – погодні умови потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується зберігати підвищену уважність та обережність, слідкувати за повідомленнями про можливе подальше ускладнення погодних умов.

ІІ ступінь небезпеки — погодні умови небезпечні, несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ.

Новини за темою: Україну попередили про погіршення погодних умов: Можливі нові підтоплення

Нагадаємо, перед цим синоптики прогнозували на вихідні, 11 і 12 липня, мінливу хмарність без опадів. Однак, попередили про короткочасний дощ з грозою на крайньому заході.Loading...