Грози, град і шквали: Українців попередили про різке погіршення погодних умов

В Україні очікують дощі, сильний вітер та град Фото з відкритих джерел

У Карпатському регіоні цього дня можливий мокрий сніг

У середу, 6 травня, по всій території України очікується різке погіршення погодних умов, зокрема, прогнозують грозу, град та сильний вітер. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Так, за даними Укргідрометцентру, протягом дня у східних, більшості південних, Дніпропетровській та Полтавській областях прогнозують грози, місцями очікуються град та шквальний вітер зі швидкістю. 15-20 м/с. У ДСНС оголосили I рівень небезпечності.

Крім цього, у Карпатському регіоні пройдуть сильні дощі, можливий мокрий сніг. Швидкість поривів вітру в цьому регіоні також становитиме 15-20 м/с.

У зв'язку з рясними опадами 6 травня на дiлянцi Днiстра Галич-Залiщики очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 1,0 - 1,5 м. За даними ДСНС, такі підйоми не становитимуть небезпеки.  

Також цього дня у більшості районів південних, східних, Дніпропетровської та Кіровоградської областей оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Нагадаємо, нещодавно у Чернівцях сильна злива призвела до затоплення десяти вулиць, а дерево, яке перебувало в аварійному стані, впало на припарковані автівки, що ускладнило рух.

Loading...