live

Громадяни на обсервації харчуватимуться за власний рахунок, - рішення уряду

Денис Шмигаль kmu.gov.ua

Уряд також визначив, що алкоголь заборонений до вживання в обсервації

Кабінет міністрів України постановив, що перебування осіб на обсервації через пандемію коронавірусу є безкоштовним, крім харчування. Про це йдеться в постанові уряду.

Зокрема, уряд визначив, що за доставку на обсервацію осіб і організацію їх харчування відповідає місцева влада. Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція і Національна гвардія забезпечують супровід транспорту до місць обсервації і порядок на території обсерваторів.

Адміністрація місця обсервації забезпечує підготовку місця обсервації до прийому осіб і створення умов їх перебування. Адміністрація зобов'язана стежити за дотриманням вимог інфекційного контролю, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту при обслуговуванні осіб, що перебувають на обсервації.

Під час двотижневого карантину в ізоляторах громадянам можна передавати пакети з продуктами. Однак, алкогольні напої заборонено передавати і вживати під час обсервації.

Після завершення карантину люди повинні дістатися свого місця проживання своїм коштом.

Нагадаємо, в Україні почав працювати мобільний додаток "Дій вдома", який має контролювати дотримання українцями обсервації. Детальніше про його роботу можна прочитати за посиланням.

Loading...