Готель "Дніпро" купили айтішники: Там буде кіберспортивна арена

Готель "Дніпро" Фото з відкритих джерел

До цього у мережі з'явилась інформація про те, що готель викупили російські олігархи

Готель "Дніпро" купив засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом із партнерами, а на місці готелю планується зробити великий кіберспортивний проєкт. Про це він повідомив у Facebook.

"Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивної Асоціації, але на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю гостру потребу порозумітися. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники", - пише Кохановський.

За словами Кохановського, кілька років тому він разом із партнерами задумав великий інфраструктурний кіберспортивний проєкт. Проєкт повинен був стартувати з будівлі арени, але партнери змінили свої плани, побачивши можливість приватизації готелю "Дніпро".

"Ми перетворимо його в перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він буде містити не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони, і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також кращий у світі players 'lounge.

Коли я говорю "ми", то маю на увазі групу партнерів і інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проєкт, першою частиною якого став готель "Дніпро", - заявляє Кохановський.

Новини за темою: Малюська пропонує зробити із Лук’янівського СІЗО стилізований готель

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фонд державного майна (ФДМ) України провів аукціон з продажу 100% пакета акцій АТ "Готель "Дніпро". Готель проданий за 1 111 111 222, 22 гривень.Loading...