live

Гончарук заявив, що паніка довкола коронавірусу є частиною інформаційної війни проти України

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото: прес-служба Кабміну

За його словами, наразі немає жодних підстав для паніки

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що паніка і протести жителів Нових Санжар проти розміщення евакуйованих з Китаю людей є частиною інформаційної війни проти України. Відповідна заява була зроблена під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, яку транслював телеканал ZIK.

"Ті події, які вчора відбувалися, на мою думку, є наслідком в тому числі інформаційної війни, яка продовжується щодо нашої країни і зсередини, і ззовні. Я передбачаю, що провокації продовжаться. Думаю, що інформаційне поле будуть продовжувати розкачувати, щоб створити паніку, щоб зневірити населення, посіяти серед нас недовіру і розбрат", – сказав він.

За словами Гончарука, зараз "розганяють" історію про те, що "нібито громадянка Китаю, яка 5 днів тому прилетіла в Україну, пробула 4 дні в Києві і виїхала поїздом в Москву, на кордоні з РФ була зупинена, і там нібито виявили якийсь вірус і там нібито вони щось досліджують".

Разом з тим він запевнив, що "уряд, і президент, і парламент зробили все від них залежне і достатнє, щоб громадяни, які були евакуйовані, і ті, які знаходяться на території України, були у безпеці".

За словами Гончарука, наразі "немає жодних підстав для паніки, ситуація під контролем".  

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пасажирів поїзду Київ - Москва відправили на карантин у Брянську міську лікарню через можливу загрозу коронавірусу, оскільки в однієї з пасажирок, а саме громадянки Китаю, діагностували високу температуру.

Loading...