Головним джерелом зараження коронавірусом є 10-20% хворих, - ВООЗ

Фото з відкритих джерел

За словами експерта, поширення хвороби відбувається "вогнищами"

Більшість випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 відбуваються через 10-20% хворих осіб. Про це заявила експертка Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Марія ван Керкхове, передає УНН.

"Не всі (хворі - ред.) передають (інфекцію - ред.) комусь ще. Згідно з оцінками, від 10% до 20% випадків відповідальні за 80% заражень", - сказала Керкхове.

За її словами, поширення хвороби відбувається "вогнищами". Вона наголосила, що потенційну загрозу, у такому випадку, становлять приміщення з великим скупченням людей (в’язниці та нічні клуби).

Своєю чергою директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Райан повідомив, що "більшість населення все ще залишається чутливим" до коронавірусу. Він вважає, наразі немає даних про те, як довго будуть захищені імунітетом ті, хто вже переніс зараження коронавірусною інфекцією.

Новини за темою: У ВООЗ розповіли, чи існує ефективний препарат проти COVID-19

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що 10 відсотків населення планети може бути зараженим коронавірусом COVID-19. Так, директор ВООЗ зазначив, що згідно з "найкращими оцінками", одна з 10 осіб у світі може бути інфікована коронавірусом. За даними AP, цей показник становить 760 млн осіб.

Loading...