"Головне - життя і здоров'я людей!". Українці готові щепитися російською вакциною від коронавірусу

Інформатор

Поки нинішня влада імітує боротьбу з епідемією коронавірусу, українці самі шукають шляхи для забезпечення безпеки свого здоров'я. І наші співгромадяни розуміють, що найбільш ефективний і швидкий вихід для України в нинішній ситуації – скористатися вакциною, розробленою у Росії. Про це також говорили багато інших українців, які були опитані в рамках передачі "Почуємо кожного".

Жителі нашої країни акцентують увагу на тому, що країна – виробник вакцини, яка допоможе побороти коронавірус і зменшити кількість смертей, – не важлива. Головне, щоб вона допомогла.

"Мені здається, абсолютно все одно, з якої країни. Головне, щоб допомогла людям", - каже мешканка Ужгорода.

"Не має значення, звідки вона прийде, аби вона допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів. Здоров'я людей не має меж", - вторить їй мешканка Краматорська.

"Якщо є можливість отримати ефективну вакцину, то треба її закуповувати. Є категорія людей, які готові заплатити за цю вакцину. І я, наприклад, можу собі це дозволити", - зазначає житель Києва.

"Якби вакцина була, ми б всі нею прищепилися, вся моя сім'я, всі мої знайомі. І країна походження значення не має. Головне - життя і здоров'я людей!" - підкреслює одеситка.

Вони закликали голову політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука домовитися з Росією про виробництво вакцини в Україні.

Простих українців підтримали й відомі співгромадяни. Так, з відкритим листом до голови політради "Опозиційної платформи - За життя" вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко та академік Анатолій Пешко. 

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість постачання в Україну вакцини від коронавірусу.