Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Про зброю, вбивства та вихід з карантину, – детально на ZIKу

Сьогодні, 28 травня, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

  • Акції протесту, вбивства і жорстокість! Чому агресія в суспільстві і надалі зростає?
  • Вихід з карантину! Як міста повертаються до нормального життя і чому лікарні досі недофінансовані?
  • Носіння зброї! Чи буде в Україні дозволена зброя для звичайних громадян і скільки стволів сьогодні лежать у людей без обліку?

Все це, а також інтерв'ю з експрем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Ексклюзивно! Про найгостріші питання у програмі "Народ Проти".

У програмі взяли участь: Олександр Дубінський, Костянтин Стогній, Олексій Кучеренко, Олексій Давиденко, Георгій Учайкін, Галина Янченко, Борис Тодуров, Олександр Качура, Олег Старіков, Сергій Лямець, Пітер Залмаєв  та інші цікаві гості.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

 

Loading...