live

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Ексклюзивно про найгостріші питання!

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювалося головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Темами програми були:

  • Річниця правління Зеленського! Чому обіцяне не виконано?
  • Скандальна розмова! Чим закінчиться для Петра Порошенка аудіозапис із Байденом?
  • Агенти або громадські активісти! Як спецслужби використовують настрої мас і хто такі агенти СБУ?

Все це, а також велике інтерв'ю з головою Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлом Радуцьким та ексміністром фінансів Ігорем Уманським у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

У програмі також взяли участь: Олена Шуляк, Олександр Дубінський, Геннадій Москаль, Олег Волошин, Данило Гетманцев, Роксолана Підласа, Ігор Луценко та багато інших цікавих гостей.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

Loading...