live

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – онлайн-трансляція

ZIK

Про коронавірус, карантин та МВФ, – детально на ZIKу

Сьогодні, 9 квітня, о 19:00 на телеканалі ZIK відбудеться головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Коронавірус! Чому в Україні додається одна й та ж кількість заражених щодня і чому нас лякають цифрами у 6 мільйонів людей, які перехворіють?
  • Карантин! Як громадяни борються із системою та чим закінчиться протистояння із державою?
  • МВФ! Чому грошей Україна може так і не побачити і як в законі про банки виявилося понад 16 тисяч правок?

Все це, а також інтерв'ю з доктором Комаровським вже сьогодні о 19:00 у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

У програмі візьмуть участь: Олександр Дубінський, Ірина Верещук, Олексій Кучеренко,  Євгеній Шевченко, Ольга Голубовська та інші цікаві гості.

Юрій Михальчишин та Макс Бужанський зійдуться у битві без компромісів.

Пряму трансляцію ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

 

Loading...