live

Голова Полтавської ОДА: Евакуйовані з Китаю забезпечені абсолютно всім необхідним

Різні установи та організації пропонують надати гуманітарну допомогу евакуйованим

Медичний центр "Нові Санжари" poltava.to

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов заявив, що евакуйовані із Уханя особи забезпечені усім необхідним. Про це він розповів під час брифінгу щодо ситуації у Нових Санжарах, який транслював телеканал ZIK.

"До нас звертається дуже багато установ, підприємців, організацій з пропозиціями надати гуманітарну якусь там допомогу. Я хочу сказати, що люди забезпечені абсолютно всім", - зазначив Синєгубов.

Також очільник ОДА повідомив, що якщо щось додатково постачається, то це лише для того, щоб "лише трохи більше надати їм комфорту, щоб усі ці 14 днів вони там провели і ні в чому не відчували потреби".

Нагадаємо, евакуйованих з Китаю українців та іноземців, попри протести місцевих жителів, поселили на обсервацію у медичний центр Національної гвардії у Нових Санжарах на Полтавщині. Українка Олександра Волкова показала, в яких умовах вони проведуть найближчі два тижні.

Напередодні міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих із китайського Уханя в обсервації медичного центру НГУ у Нових Санжарах, що на Полтавщині.

У п'ятницю, 21 лютого, міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька ввійшла в зону обсервації на території медичного центру "Нові Санжари", де перебувають евакуйовані із Уханя громадяни України та іноземці.

Переселенці з Донецька привезли продукти у медичний центр "Нові Санжари", де знаходяться евакуйовані українці. Так, особам, які перебувають на 14-денній обсервації", передали фрукти, напої та солодощі.

Loading...