live

Голова фракції "Слуга народу" розповів, як опинився на "Битві екстрасенсів"

Давид Арахамія з відкритих джерел

"Я нікого не попереджав, я пішов і знявся там як гість"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що став учасником телешоу "Битва екстрасенсів" із цікавості, чи багато людей насправді дивляться цю передачу.

Про це нардеп зазначив під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK.

Журналісти поцікавилися у народного депутата, як він свого часу потрапив на телешоу "Битва екстрасенсів".

"Це ж відкрита інформація, був сюжет десь півтора – два роки тому. Що мене притягло? Та нічого, цікавість. Ну, як: люди зателефонували, сказали, що хочемо вас запросити як гостя до цієї передачі. Я ніколи цю передачу не дивився, але мені захотілося перевірити, скільки людей її насправді дивляться, бо вони заявили, що це друге за популярністю шоу. Я нікого не попереджав, я пішов і знявся там як гість, а потім, не знаю, десь декілька сотень моїх друзів, які ніколи не визнали б, що це дивляться, казали, що мене бачили у "Битві екстрасенсів". Тобто суто для того, щоб перевірити, що вони це насправді дивляться, я туди і пішов", – розповів Давид Арахамія.

Новини за темою: "Бородянський – пожирач свободи слова": У Києві біля Мінкульту відбувається акція протесту проти закону про дезінформацію

Як повідомляли, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що завдяки програмі "Битва екстрасенсів" було розслідувано низку кримінальних справ, а багато невинно засуджених людей вийшли з в'язниць.

Loading...