Очільник ДФС заявив, що особисто боротиметься з неправомірними діями співробітників податкової поліції

Фото з відкритих джерел

ДФС запроваджує у форматі експерименту телефонну лінію "ПЛІД"

Державна фіскальна служба (ДФС) запроваджує експериментальну телефонну лінію "ПЛІД" (Персональна лінія інтерактивного доведення) для оперативного реагування на випадки недоброчесної поведінки співробітників податкової поліції під час проведення оперативно-слідчих дій. Про це повідомив виконувач обов’язків голови ДФС Сергій Солодченко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, ПЛІД створений для охорони прав та захисту діяльності бізнесу, а також для протидії зловживанням працівників податкової міліції.

"В чому полягає моя особиста мотивація? Це довіра бізнесу до служби загалом та до податкової міліції зокрема, а також контроль дисципліни особового складу податкової міліції", - написав очільник ДФС.

За його словами, всі, хто зіткнувся з неправомірними діями працівників податкової міліції під час безпосереднього проведення ними оперативно-слідчих дій, можуть зателефонувати на персональний номер в.о. голови ДФС +380 93 195 77 84.

Солодченко запевняє, що усі дзвінки та sms-повідомлення буде приймати особисто в робочі дні з 9:00 до 17:00, а в режимі sms-повідомлень - цілодобово.

“Прошу надавати інформацію структуровано та лаконічно, приводити факти, а не передчуття чи інтуїцію. Хочу спробувати особисто пересвідчитись, які є проблеми й наскільки вони масштабні. Запевняю, що реагування буде швидким, а контроль - особистим! Сподіваюсь, це буде ПЛІДний експеримент”, - резюмував Солодченко.

Нагадаємо, заступнику начальника Харківської митниці ДФС повідомлено про підозру у завданні збитків державі на понад 1,6 млн грн.

Loading...