Глави МЗС країн "нормандської четвірки" очікують на зустріч у вересні, - Кулеба

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Наразі триває підготовка до зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки"

Міністри закордонних справ країн "нормандської четвірки" налаштовані на проведення зустрічі у вересні цього року. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба під час брифінгу 4 вересня. 

Так, за попередньою інформацією, у вересні повинна відбутися зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Наразі відбувається активна підготовка до цієї події. 

Після проведення зустрічі, зазначив Кулеба, повинна відбутися ще одна - за участю глав МЗС країн "нормандської четвірки".

"Якщо нічого не станеться на цій зустрічі (радників - ред.) форсмажорного, то будуть створені умови й для зустрічі міністрів закордонних справ. Але і я, і мої німецький та французький колега налаштовані на проведення цієї зустрічі у вересні", - наголосив міністр. 

Новини за темою: В ОПУ назвали причину скасування зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки"

Також Кулеба додав, що володіє інформацією про те, що російський міністр закордонних справ Сергій Лавров також не заперечує проти проведення такої зустрічі.

Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

Наживо з МЗС. Онлайн-брифінг міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що очікує на саміт "нормандської четвірки" після зустрічі радників очільників цих країн. 

Loading...