Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Глава СКМ звернувся до Медведчука з проханням домовитися з РФ щодо поставок вакцини від коронавірусу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Голова СКМ Олександр Потьомкін звернувся до народного депутата України, голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука з проханням домовитися з Російською Федерацією про постачання вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє MigNews.

Далі подаємо текст звернення дослівно:

Шановний Вікторе Володимировичу!

Звертаюся до Вас від імені всіх адекватних і прагматичних людей. Людей, які просто хочуть жити, які турбуються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких.

Сьогодні радикальні кола України та корупційна влада, яка їх боїться, свідомо прирікає мільйони українців на смерть, відмовляючись від вакцини, розробленої в Росії.

Такі випадки в історії бували, коли десятки мільйонів простих людей кидалися на смерть на догоду національній або релігійній ідеї. Так, наприклад, два століття тому люди, захворівши на віспу, бігли цілувати ікони, тим самим ще більше розносячи хворобу. Сьогоднішнє керівництво нашої країни схоже на тодішніх варварів, які готові відкинути щеплення на тій лише підставі, що зроблена вона в ненависній їм Росії.

Як тоді, так і зараз єдиний вихід з цієї катастрофи в сміливості особистостей, політиків, які готові піти проти думки псевдопатріотів і врятувати свою країну і свій народ від хвороби.

Наша влада точно не відноситься до таких політиків. Вони можуть тільки вводити неефективні карантинні заходи, яких самі ж не дотримуються, мабуть, розуміючи їх марність. Тому вся надія на опозицію. Тобто на вас, як на лідера - голову політради "Опозиційної платформи - За життя", здатного об'єднати навколо себе здорові та прогресивні сили нашої країни.

Всі нормальні люди України звертаються до вас з проханням про створення міжпарламентських груп і груп на громадських засадах, які можуть почати переговори з Російською Федерацією про постачання в Україну вакцини від коронавірусу та умови такого постачання. Особисто я готовий увійти в таку громадську групу.

Необхідність таких груп і таких переговорів назріла ще вчора, і чим швидше цей процес почнеться, тим більше життів нам вдасться врятувати.

З надією на вашу сміливість і рішучість,

Глава СКМ

Олександр Потьомкін

Фото з відкритих джерел