Гігантський пень і сови: Стало відомо, якою буде головна ялинка України цього року

Різдвяна ялинка у Києві Фото з відкритих джерел

Цього року ялинка буде штучна

Головна ялинка країни в цьому році розташовуватиметься, як і зазвичай, на Софійській площі Києва. Вона буде штучною, а її висота досягатиме 34 метрів. Про це повідомляє "Сьогодні"

Новорічне шоу - 2021 буде організовано в тематиці казкового лісу, головну ялинку країни теж стилізують під неї.

"Головна ялинка країни цього разу дивуватиме всіх. В її основі буде створений великий пень, а сама ялинка буде штучною. У січні цього року ми провели відповідні виміри та вже готові до втілення наших планів", - розповів президент компанії-організатора новорічних гулянь Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Всередині пня - фотозона та інші розваги. Правда, зайти туди можна буде тільки в тому випадку, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація. Якщо в столиці введуть заборону масових заходів, ялинкою можна буде милуватися тільки з боку. 

"Площа казкового пенька - 34 метри, а його діаметр приблизно 10 метрів. Потрапити в нього бажаючі зможуть через великі двері й вийти, спустившись по спеціальних сходах. У пеньку будуть відкриватися віконця, а з них – визирати сови. Пень буде служити підставою, і на ньому ми встановимо головну ялинку країни. Ми прикрасимо її спеціальною зіркою. Висота конструкції з ялинкою - до 31 метра. Це найвища ялинка на Софійській площі", - повідомив Ігор Добруцький.

Крім того, на Софійській площі встановлять й інші штучні ялинки, їх висота сягатиме 10 метрів. Всі вони будуть знаходитися поруч із фотозонами, а прикрашатимуть їх казкові лісові герої. 

Також планують встановити ялинку і на Контрактовій площі. Її хочуть прикрасити елементами Петриківського розпису.

Новини за темою: Понад 100 тисяч людей зустріли 2020 рік на Софійській площі у Києві

Раніше повідомлялося, що головна ялинка України, встановлена на Софійській площі столиці у 2019 році, була визнана однією з найкрасивіших в Європі.

Loading...