Геннадій Труханов перешкоджав професійній діяльності журналістів Odesa Live

Геннадій Труханов

Міський голова Одеси Геннадій Труханов перешкоджав професійній діяльності Odesa Live. Про це йшлося у прямому ефірі телеканалу Odesa Live.

За кадром під час розмови з журналістом Odesa Live Геннадій Труханов вилаявся нецензурною лайкою. У ніч підіймання Delfi журналісти вирішили поспілкуватися з мером і ось яку хамську відповідь отримали:

"У вас немає міста. Немає задачі. У вас одне завдання - вилизувати о***, б****, своїм роботодавцям", - промовив Геннадій Леонідович.

На запитання журналіста: "Чому так грубо?", Труханов відповів "Тому що...".

"Ми б залишили це без уваги, однак така поведінка мера міста-мільйонника і його ставлення до журналістів першого, незалежного від різних одеських кланів телеканалу - це зневажливий плювок у бік усіх наших колег. Такі слова аж ніяк не красять людину, яка очолює туристичне місто нашої країни. 

Ми вимагаємо публічних вибачень від Геннадія Труханова. Якщо цього не станеться - ми обов'язково подамо позов до суду, щоб захистити честь і гідність українських журналістів", - зазначили на каналі Odesa Live.

Уже в студії ведучий Odesa Live Олег Байдалюк повідомив:

"Ми вже звернулися до комітету Верховної Ради з питань свободи слова, до незалежних медійних профспілок, ну і також до Національного союзу журналістів України та до президента України Володимира Зеленського з приводу порушення мером Одеси Геннадієм Трухановим ст. 5 ЗУ про державну службу в якій сказано, що держслужбовець зобов'язаний шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування", - заявив Олег Байдалюк.

Також, додається уривок, де саме міський голова покрив брудом і лайкою одеський канал.

Loading...