Гендерна нерівність та кліматична катастрофа: В ООН назвали найголовніші загрози для людства

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш

Генсек організації вчергове закликав світ до об'єднання

Світу загрожує цілий комплекс глобальних проблем – від кліматичної катастрофи й гендерної нерівності до ненависті й політичної напруженості, подолати які можливо тільки, якщо об'єднатися разом. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, передає "Укрінформ".

"Після прийняття Пекінської платформи дій гендерна нерівність залишається найсерйознішою проблемою у сфері прав людини в усьому світі", - наголосив Гутерреш.

Водночас за його словами, "насувається кліматична катастрофа, руйнується біорізноманіття, знову зростає загроза злиднів, поширюється ненависть, посилюється геополітична напруженість".

Окреме занепокоєння викликає ядерна зброя, яка "залишається у стані підвищеної бойової готовності". До того ж, за словами генсека, новаторські технології відкривають нові колосальні можливості, але водночас вони зробили світ уразливим до нових загроз.

"Пандемія COVID-19 оголила всі основні фактори уразливості сучасного світу", - наголосив генеральний секретар.

Тому він закликав світ об'єднатися й разом протистояти глобальним викликам.

"Впоратися ми зможемо, якщо тільки поєднаємо наші зусилля. Сьогодні ми маємо забагато комплексних проблем і надто мало багатосторонніх рішень",- наголосив Гутерреш.

Новини за темою: Росія і 12 країн проголосували в ООН проти "Обов'язку захищати"

Нагадаємо, нещодавно генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявляв, що ситуація зі спалахом коронавірусної хвороби COVID-19 залишається неконтрольованою.

Loading...