Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19

Google Maps

Інформація буде доступна для всіх 220 країн, в яких працює Google Maps

Google Maps, за допомогою спеціального інструменту, показуватиме статистику захворюваності на коронавірусну хворобу в різних країнах та місцевостях світу. Про це повідомляє CNN.

Починаючи з цього тижня, програма Maps відображатиме показники кількості нових випадків захворювання на COVID-19 на 100 000 людей протягом семи днів. Користувачі зможуть у вибраній місцевості побачити, чи збільшується чи зменшується кількість випадків захворювання.

Інформація буде доступна для всіх 220 країн, в яких працює Google Maps.

Новини за темою: Київ переходить в "жовту", а Тернопіль - у "червону": В Україні оновлюють карантинне зонування

Своєю чергою у Google зазначили, що інструмент показуватиме "критичну інформацію про випадки захворювання на COVID-19 у даній місцевості, щоб ви могли приймати обґрунтовані рішення про те, куди йти та що робити".

Google братиме дані з трьох джерел: Університету Джона Гопкінса, New York Times та Вікіпедії. Вони отримують свої дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших громадських чи державних організацій галузі охорони здоров’я.

Незабаром ця функція стане доступною у версіях Google Maps для iOS та Android.

Новини за темою: Київ та 22 області не готові до послаблення карантину, - МОЗ

Нагадаємо, протягом останньої доби в Україні було підтверджено 3372 нових випадки коронавірусу, 52 людини померли, 1788 осіб подолали хворобу. Загалом від COVID-19 вже померло 3757 осіб, одужало - 83 458.

Loading...