live

Google допоможе медикам знайти готелі, де вони могли б переночувати

Фото з відкритих джерел

Пропонуватимуться лише ті готелі, де вжито всіх необхідних заходів безпеки

Сервіс Google Maps запровадив спеціальну функцію пошуку готелів для медиків, які борються з коронавірусом COVID-19. Так вони можуть відпочити за межами дому, аби не наражати своїх рідних на небезпеку зараження. Про це йдеться в офіційному блозі Google.
 
Як повідомляється, пропонуватимуться лише ті готелі, де вжито всіх необхідних заходів безпеки.

Також нова функція доступна через пошуковик Google. Якщо вказати, що готель потрібен для медпрацівника (hotels for essential workers), пошук видасть необхідні результати.

Зазначається, що базу даних готелів складають за допомогою партнерів проєкту Google Travel - цей сервіс дозволяє користувачам оцінювати ті чи інші місця подорожей. У компанії також звернулися до власників готелів із проханням запропонувати свій заклад, якщо він може прихистити медпрацівників.

Новини за темою: Google назвав список заборонених тем про коронавірус для публікації на YouTube

Нагадаємо, компанія Google виділила українському Міністерству охорони здоров'я 550 тис. доларів на ведення інформаційної кампанії про коронавірус та оптимізацію пошукового сервісу.

Раніше повідомлялося, що компанії Facebook та американська корпорація Google, у зв'язку з пандемією, дозволять своїм співробітникам продовжувати працювати з дому до кінця року.

Loading...