Франківськ у червоній зоні: Міський голова пояснив, як працюватимуть школи і дитсадки

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків

Фото з відкритих джерел

З 14 серпня відкриють дитсадки, однак відвідування цих закладів не є обов'язковим

Івано-Франківськ повторно потрапив до червоної зони епідеміологічної небезпеки. У зв'язку з цим школи працюватимуть дистанційно, однак дитячі садки відновлять звичний режим роботи. Про це повідмив міський голова Руслан Марцінків

"Івано-Франківськ досі у червоній зоні. Розумію, що ситуація непроста і потрібно приймати рішення щодо роботи закладів освіти. Вже маючи досвід Тернополя, вирішили поетапно відкривати дитячі садочки з понеділка", - зазначив Марцінків.

Однак міський голова Івано-Франківська додав, що відвідування дошкільного закладу не є обов'язковим, а приймається зваженим рішенням батьків. Також чиновник дав роз'яснення стосовно роботи шкіл. 

"Щодо шкіл - то вони також запрацюють з понеділка. Щоправда, з дистанційною формою навчання", - пояснив Руслан Марцінків.

Новини за темою: Івано-Франківська міськрада оскаржила в суді розподіл України на карантинні зони

За його словами, у місті спостерігається позитивна тенденція до зменшення числа хворих на коронавірус. Зокрема, кількість пацієнтів у міських лікарнях зменшилася на 80 осіб. 

До слова, станом на ранок 11 вересня в Україні 148 756 лабораторно підтверджених випадків коронавівірусу, з них 3 076 осіб померли, а 67 005 пацієнтів одужали. 

Нагадаємо, на початку цього тижня Марцінків заявляв, що з 14 вересня в Івано-Франківську відкриють школи та дитячі садки, незважаючи на віднесення міста до червоної зони.

ZIKLoading...