live

"Форс-мажорів немає": Скалецька ексклюзивно розповіла ZIKу, над якими питаннями працює у карантинній зоні

Зоряна Скалецька Фото - скріншот

"Також фіналізуються запити лікарень"

З огляду на останні дані щодо поширення коронавірусу у Європі і, зокрема, Італії фахівці готують пропозиції щодо кроків, які здійснюватимуть в Україні.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK із карантинної зони в Нових Санжарах ексклюзивно повідомила міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.  

Міністерка повідомила, що серед евакуйованих з китайського міста Ухань недужих немає – жодних симптомів гострих респіраторних захворювань ні в кого немає. Зоряна Скалецька зазначила, що спілкувалася із евакуйованими. Жодних проблем, крім технічних питань, як-от: закінчилися паперові рушники чи зламався зарядний пристрій, немає. Міністерка додала, що люди, які перебувають в карантинній зоні, роблять зарядку, розважаються настільними іграми, читають книжки, діти бавляться переданими для них іграшками.

Зоряна Скалецька додала, що продовжує міністерську роботу, зокрема, триває підготовка документів, які пов’язані зі спалахом коронавірусу в Італії.

"У нас насправді є багато різної поточної роботи, котру сьогодні ми здійснювали", – зазначила вона та додала, що сьогодні мала розмову із керівником уряду.

Новини за темою: В Італії не можуть знайти "нульового" пацієнта: Від коронавірусу загинуло вже 4 особи

"Щодо запобігання поширенню коронавірусу на територію України і проникнення, враховуючи останні дані, що відбувається в Європі, в Італії, зараз готуються фахівцями пропозиції щодо кроків, які будемо здійснювати. На даний момент вони готуються. Також дофіналізовуються запити лікарень щодо того, що їм потрібно ще для того, щоб бути впевненими у тому, що є 3-місячний запас усього для надання медичної допомоги будь-кому, у кого будуть гострі респіраторні захворювання і необхідність знімати симптоматику. Тобто на сьогодні все відбувається у тому порядку, який ми передбачали, форс-мажорів немає", – зазначила Зоряна Скалецька.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...