Фільм про хлопчика з Донбасу номінували на американську премію "Еммі"

Епізод з фільму "Віддалений гавкіт собак" Фото з відкритих джерел

Стрічка потрапила до категорії "Видатний документальний фільм про сучасні події"

Документальний фільм "Віддалений гавкіт собак" номінували на американську телевізійну премію "Еммі". Стрічка розповідає про життя на лінії розмежування на Донбасі. Про це у Facebook повідомив асистент режисера стрічки Азад Сафаров.

"У мене грандіозна новина для вас. Фільм про Україну номінований на круту і найпрестижнішу у світі нагороду Emmy!!!", – заявив Сафаров. 

Як зазначається, стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії "Видатний документальний фільм про сучасні події" (Outstanding Current Affairs Documentary).

До цієї категорії також потрапили документальні фільми про війни в Афганістані, Сирії, про масштабні пожежі в Каліфорнії у 2018 році, боротьбу з наркоторгівлею на Філіппінах та про ката "Ісламської держави" Мухаммада Емвазі. 

За словами Сафарова, ця номінація важлива для України, бо про неї знов згадають у світі.

"Ми вже раді, що фільм про Україну номінований, а які шанси — це вже залежить від більш, ніж 800 членів журі", — додав Азад Сафаров в коментарі hromadske.

Переможців планують оголосити 20 та 21 вересня в США.

Доброго ранку!

Не вставайте! У мене грандіозна новина для вас

Фільм про Україну номінований на круту і...

Опубліковано Azad Safarov Четвер, 6 серпня 2020 р.

Довідка:
Стрічка "Віддалений гавкіт собак" розповідає про 10-річного хлопчика Олега, який живе біля лінії фронту з бабусею Олександрою. Від постійних обстрілів життя стає нестерпним, однак поїхати звідти вони не мають можливості. Режисер крізь очі дитини відобразив усю ту ситуацію, яка триває на сході.  

Фільм "Віддалений гавкіт собак" загалом отримав понад 40 нагород. Останньою була — американська Peabody Award за внесок у галузі мас-медіа у категорії "Документалістика".

Крім цього, 2018 року стрічка потрапила до шорт-листа номінантів на "Оскар" у категорії "Найкращий повнометражний документальний фільм".

Новини за темою: Фільм української режисерки отримав головну нагороду європейського кіноринку

Нагадаємо, нещодавно український міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що Netflix знімає в Україні свій перший фільм – комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні.

Loading...