Федоров назвав кількість водіїв, які отримали посвідчення в додатку "Дія"

Михайло Федоров. Фото kmu.gov.ua

Всього наразі "Дію" встановили 1 756 160 українців

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що близько 757 тисяч водіїв вже отримали електронні права в додатку "Дія".

Про це він написав у своєму Telegram-каналі. 

За словами міністра, запитів на отримання електронних прав отримали ще більше - 1 млн 428 тисяч.

При цьому запитів на отримання техпаспорту майже стільки ж.

Водночас Федоров зауважив, що разом з командою МВС ведеться робота над покращенням даних в реєстрах, щоб у кожного була можливість користуватися сервісом.

Також міністр додав, що було прийнято рішення запровадити онлайн-верифікацію задля надання можливості громадянам дистанційно доповнити інформацію про себе в реєстрі та отримати цифрові права.

Новини за темою: Додаток "Дія": Дубілет розповів, за чий кошт створили цифровий сервіс

"На сьогодні конверсія (позитивний розгляд та відображення в "Дії") за результатами онлайн-послуги з верифікації посвідчення водія в сервісних центрів МВС складає 35%. Ми прагнемо збільшити цей показник", - сказав Федоров.

До слова, міністр цифрової трансформації зазначив, що команда міністерства виїжджала на місця та спільно з працівниками центрів опрацювала всі типи відмов й негативні сценарії, з якими можуть зустрітися водії.

"Наприклад, введення більшого переліку інформації, зокрема, паспортних даних, додаткова верифікація даних з демографічним реєстром для підтягування фото для водіїв чиї дані були верифіковані в реєстрі, але без фото", - пояснив Федоров.

Новини за темою: Додаток "Дія": Як працює головний цифровий сервіс України

Нагадаємо, раніше Федоров розповів, коли запрацює електронна медкарта.

Також він розповів, хто працює і скільки заробляє у Мінцифрі.

Loading...