live

Федоров анонсував появу мобільного додатку, який сповіщатиме про можливий контакт із хворими на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Також через нього самоізольовані громадяни зможуть замовити продукти чи ліки онлайн та повідомляти про стан свого здоров’я

Вже з наступного тижня українці зможуть користуватися спеціальним мобільним додатком для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції, створеним Міністерством цифрової трансформації - він контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомили в Мінцифри.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, такі рішучі дії потрібні для того, щоб зупинити пандемію.

"Одразу заспокою – жодного "великого брата" чи стеження за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Інакше епідемію не зупинити", - сказав він.

Також через даний додаток хворі або самоізольовані громадяни зможуть замовити продукти чи ліки онлайн та повідомляти про стан свого здоров’я.

Згодом у Мінцифрі збираються запровадити можливість моніторингу ймовірного контакту з хворим.

"Ідея полягає у застосуванні широкої мережі QR-кодів в магазинах, таксі тощо. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то ми зможемо її попередити про можливий контакт з хворим. Знову, ніякого гео-таргетингу чи стеження", - додав Федоров.

До того ж, Федоров анонсував запуск онлайн-платформи безкоштовних послуг від бізнесу.

Новини за темою: У Києві 12 пасажирів поїзда з Польщі ухилилися від перевірки на коронавірус

"Сьогодні більшість соціально відповідального бізнесу пропонують багато безкоштовних послуг для громадян на період карантину. Ми плануємо зібрати всі послуги на одній платформі", - розповів він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Google виділив українському МОЗ пів мільйона доларів на інформаційну кампанію щодо коронавірусу.

Новини за темою: В українських школярів будуть "карантинні" весняні канікули

Як повідомлялося, застосунок державних послуг "Дія", створений Мінцифрою, завантажили майже 1,5 млн українців.

Loading...