Facebook частково видалятиме інформацію про коронавірус

Фото з відкритих джерел

Компанія також надасть ВООЗ безкоштовну рекламу для боротьби з фейками

Соціальна мережа Facebook буде видаляти неправдиву інформацію щодо коронавірусу та надасть Всесвітній організації охорони здоров’я право безкоштовно розмішувати оголошення з даними про поширення COVID-19. Про це йдеться у заяві генерального директора Facebook Марка Цукерберга, повідомляє CNBC.
 
Як зазначається, під час пошуку інформації про коронавірус для користувачів мережі з’являтимуться спливаючі вікна, які направлять їх на сайт ВООЗ чи місцевого органу охорони здоров’я для отримання останніх новин стосовно спалаху.
 
"Ті, хто перебуває в країні, де ВООЗ повідомила про наявність COVID-19, побачать цю інформацію у своїй новинній стрічці", - йдеться у повідомленні.
 
Окрім цього, Цукерберг наголосив, що Facebook видалятиме інформацію, яка міститиме неправдиві твердження та теорії змов стосовно нового коронавірусу COVID-19.
 
До слова, станом на ранок 4 березня, кількість інфікованих китайською коронавірусною інфекцією COVID-2019 у світі перевищила 93 тисяч осіб. За останню добу п'ять країн повідомили про перший випадок зараження, серед яких Україна.
 
Нагадаємо, 3 березня в Україні офіційно зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Першим інфікованим став житель Чернівців, який нещодавно повернувся з Італії.
 
Пізніше заступник міністра охорони здоров'я України, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що наразі в країні на дослідженні перебувають шість осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-2019.
 
А нещодавно в інфекційне відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні госпіталізували ще двох людей, чоловіка та жінку, з підозрою на китайський коронавірус.
Loading...