live

Евакуйованих українців із США та Канади перевірятимуть у "Борисполі"

Евакуйовані з США Twitter

Пасажирам не вимірювали температуру, а лише роздали маски

Реєстрація та посадка громадян України на літак "МАУ" в Нью-Йорку відбулася без жодних проблем. Також вдалося забрати осіб, які чекали в резервній черзі додаткових місць. Пасажирам роздали маски.

Крім того, посол України в США Володимир Єльченко повідомив, що перевірку пасажирів на симптоми коронавірусу в аеропорту Нью-Йорка не проводили – її здійснюватимуть уже під час посадки в аеропорту "Бориспіль".

"Це все робитиметься українською владою на місці… Все було виключно добре організовано. Люди з повним розумінням сприймали ситуацію, жодних проблем ні з посадкою, ні з реєстрацією не виникло. Хтось не приїхав на цей рейс, але була невелика черга – близько десяти людей, які чекали, що такі місця з'являться. Їх усіх зареєстрували, тож літак полетів повним – 354 громадянина України на борту", - зазначив Єльченко.

Він додав, що посольство України у Вашингтоні разом із генконсульством у Нью-Йорку і постійним представництвом України при ООН передало на борт ящик із приблизно 400 медичними масками, які вдалося знайти через прямих постачальників – попри певний дефіцит у США.

Раніше повідомлялося, що з канадського Торонто до Києва спеціальним рейсом вилетіли 274 українці, які не могли дістатися додому після закриття кордонів через пандемію коронавірусу. 

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Крім того, із 28 березня Україна повністю припиняє міжнародні авіаперельоти, а також  перетин кордону залізничним чи автобусним транспортом – про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Loading...