live

Евакуйовані з Уханю українці уже розміщуються у номерах санаторію у Нових Санжарах

PavlovskyNews

Українці прибули з Китаю через коронавірус у Нові Санжари 20 лютого, однак місцевим жителям це не сподобалося

Усі евакуйовані з Уханю громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і розміщаються в номерах. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

"А тим часом всі наші евакуйовані з КНР громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і розміщаються в номерах", - сказано у повідомленні.

Евакуйованих спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції доправили на територію медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавської області.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт  приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Невдоволені місцеві жителі влаштували протести проти приїзду громадян України з Китаю. Під час акцій сталися сутички та масові зіткнення. Розгнівані демонстранти кидали каміння та бруківку в автобуси, де знаходилися перелякані українці. 

Також під час заворушень поранення отримали 9 працівників поліції та один цивільний

Loading...