Евакуйовані із Уханя українці перебуватимуть на карантині у медцентрі НГУ на Полтавщині

Літак Фото - скріншот

Нині у регіоні протестують проти цього рішення

Евакуйовані із Уханя українці перебуватимуть на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх (українців, які прибули із Уханя, - ред.) буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області", - зазначається у повідомленні.

При цьому додається, що протягом 14 днів люди перебуватимуть в обсервації (під медичним спостереженням) із забезпеченням суворого режиму санітарно-епідеміологічного контролю та безпеки.

"Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу. МВС України констатує, що загрози здоров’ю громадян відсутні, спільно з МОЗ проводяться активні профілактичні заходи", - наголошується у повідомленні.

Відомство закликало громадян не піддаватися на провокації, не порушувати закон, дотримуватися публічного порядку і безпеки, не скоювати протиправних дій та з розумінням поставитися до необхідності вжиття таких тимчасових обмежувальних заходів щодо наших громадян та іноземців, які потребують допомоги держави Україна у складній ситуації.

Як повідомлялося, на борту повітряного судна авіакомпанії SkyUp, що сьогодні увійшло у повітряний простір України, перебувають 45 наших співвітчизників і 27 іноземців, а також екіпаж і лікарі супроводу.

Наразі літак перебуває на дозаправці в аеропорту Борисполя, після чого попрямує до Харкова.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що тримає процес на особистому контролі та сьогодні прибуде до Харківської області.

Тим часом під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села Нові Санжари та запалили шини через повернення українців з Китаю.

 

Loading...