live

Евакуація з Уханя: МОЗ визначило об'єкти для розміщення українців

Віктор Ляшко РБК-Україна

Також було визначено резервну установу на випадок непередбачуваної ситуації

У понеділок, 17 лютого, Міністерство охорони здоров'я України визначило два об’єкти для розміщення українців, які будуть евакуйовані з китайського міста Ухань. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, пише РБК-Україна.
 
Як зазначається, наразі було визначено основний та резервний об’єкти, де зможуть розміститися евакуйовані громадяни. Проте, за словами Ляшка, ці об’єкти не можуть бути названі.
 
"Але вони визначені. Один основний і один резервний, на випадок, якщо щось станеться в момент евакуації", - пояснив Ляшко.
 
Нагадаємо, минулого тижня народний депутат Олександр Дубінський повідомив, що у МОЗ хочуть, щоб евакуйованих з китайського Уханя відправили на два тижні на карантин у приватний санаторій "Пролісок" в Обухівському районі.
 
Проте депутати Обухівської районної ради прийняли рішення звернутися до президента Володимира Зеленського з проханням щодо недопущення розміщення евакуйованих з Уханя українців у місцевому санаторії.
 
Згодом прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна готує 3-4 об’єкти для розміщення українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань.
Loading...