live

"Епідемія – це математика": Філатов заявив, що могили у Дніпрі копають не для піару і не для залякування

Міський голова Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

"Ми готуємося"

Могили у Дніпрі копають не для піару і не для того, щоб когось залякати. Так у місті вирішили підготуватися до найгіршого сценарію розвитку подій з огляду на епідемію коронавірусу.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Ведучий поцікавився, чому у місті викопали 600 могил та чим керувалися, коли визначали саме таку кількість.

"Епідемія – це математика, епідемія – це логістика... Ми їх (могили. – Ред.) копали не для піару, не для того, щоб когось налякати. У мене в житті був період під час активних бойових дій, коли потрібно було ховати десятки людей. Ми просто готуємося. Ми не просто копаємо могили. Ми ще для польових госпіталів закуповуємо ліжка, закуповуємо матраци, шукаємо постільну білизну, шукаємо ШВЛ. На жаль, епідемія – це математика, епідемія – це логістика. Ми готуємося. І я згоден..., що, в принципі, потрібно кремувати, але от у нас в країні немає крематоріїв. Якщо раптом, не дай Бог, трапиться так, як це в Ломбардії, мені доведеться возити покійників до Харкова. А є питання – чи може Харків впоратися з ними? Тому я не хотів би зараз наганяти жах на наших людей, ми просто готуємося", – заявив Борис Філатов.

Новини за темою: Кличко не виключає заборону руху приватного транспорту у Києві

Як повідомляли, Кабінет міністрів затвердив список додаткових обмежень на час карантину в Україні.

Станом на ранок 3 квітня у світі загальна кількість заражених коронавірусом COVID-19 становить 1 016 128 осіб. Про це свідчать дані поширення вірусу від центру Джона Гопкінса.

Loading...