Ексзаступник голови ОП Трофімов відпочивав у Дубаї за мільйон гривень, - ЗМІ

Ексзаступник голови ОП Сергій Трофімов

Фото з відкритих джерел

Колишній заступник голови Офісу президента, а нині радник Сергій Трофімов, імовірно, міг відпочивати в готелі Mandarin Oriental Jumeira в Дубаї протягом тижня з дружиною Анастасією, з якою він повінчався близько місяця тому. Про це з посиланням на джерела пише видання "Коментарі".

За даними видання, відпочинок в люксовому номері коштує приблизно 4 тис. євро за ніч, а загальна вартість "медового місяця" звільненого чиновника — близько 1 млн грн при офіційній річній зарплаті в 400 тис. грн.

Видання нагадує, що вінчав молодят особисто митрополит РПЦ в Україні Онуфрій, оскільки Трофимов є ревним парафіянином цієї церкви, що пропагує підтримку країни-агресора.

Про Mandarin Oriental Jumeirah в Дубаї видання пише, що це "не найбільш люксовий в еміраті" готель, але розташований на першій лінії, зі своїм пляжем і непоганим клубним лаунджем.

Фото з відкритих джерел

Згідно з даними сервісу Booking.com, вартість тижня проживання в "Мандарині" — 23 885 Євро + 5 406 Євро = 29 291 Євро, або близько 975 тис.грн.

"За даними наших джерел, в Дубай пара вирушила бізнес-класом, що теж недешево. Наприклад, у "МАУ" прямий переліт з Борисполя в Міжнародний аеропорт Дубая на одного бізнес-класом обійдеться в 67 тис. грн, на двох - 134 тис. грн. Разом тільки проживання і переліт в Дубай обійшлися Трофимову і його дружині в 1,1 млн грн", — йдеться в матеріалі.

Згідно з декларацією, яку подав перед звільненням з посади заступник голови Офісу президента Трофімов, його доходи за 2019 рік склали трохи менш як 400 тис. грн.

"І навіть якщо врахувати ще 825 тис. грн інших доходів, навряд чи чиновник став би спускати на тижневий відпочинок весь річний дохід", — пише видання.

Журналісти нагадали, що в червні поточного року Трофімов купив за 1,2 млн грн Mercedes S500L 2013 року випуску.

Loading...