Ексрадник губернатора Полтавської області Олега Синєгубова - Максим Ратнер попався на хабарі

Ексрадника голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова - Максима Ратнера затримали на хабарі. Йдеться про суму в 40 тисяч доларів, повідомляє NewsOne.

Затримання провели співробітники ДБР. Офіційне повідомлення про діяльність Максима Ратнера опубліковане на сторінці Хорольської РДА від 31 березня.

Райдержадміністрація тоді повідомила, що в ході робочої поїздки Хорольський район відвідали радник голови облдержадміністрації Максим Ратнер та заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Палій. Тому принаймні до 31 березня Ратнер ще був радником Олега Синєгубова.

Однак, Полтавська ОДА на своєму сайті офіційно повідомила: затримані співробітниками ДБР особи не є працівниками обласної адміністрації або помічниками голови ОДА. А тому інформація не відповідає дійсності.

За інформацією порталу "Новинар Полтавщини" Максим Ратнер відповідав за галузь АПК і мав робоче місце в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА. Водночас, у цьому ЗМІ неодноразово повідомляли про неправомірну діяльність колишнього радника голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Loading...