Експертиза підтвердила підпал будинку Шабуніна

Віталій Шабунін Фото з відкритих джерел

За його словами, підпал здійснювався у такий спосіб, що не залишав шанси на порятунок людей у будинку

Експертиза підтвердила, що будинок голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна підпалили умисно. Про це він повідомив у Facebook.

"Отримали висновки експертизи щодо мого будинку - 100% умисний підпал. Я не маю права розголошувати матеріали провадження Нацполіції, тож дуже прозоро натякну: до їхньої експертизи в мене претензій немає", - зазначив Шабунін. 

За його словами, підпал здійснювався у спосіб, який залишав мінімальні шанси на порятунок людей в будинку.

"Господнє чудо, що сусідка посеред ночі не спала. Ні виконавців, ні, тим більше, замовників злочину не знайдено", - додав голова ЦПК. 

Новини за темою: Світовий банк відреагував на пожежу в будинку Шабуніна

Також Шабунін подякував волонтерам, які, за його словами, допомогли зібрати кошти для відновлення будинку після пожежі. Він зазначив, що його родині допомагали понад 1200 людей. 

"Хочу вам одночасно похвалитися і подякувати: всі підготовчі роботи завершено... Для відновлення будинку, яким він був до підпалу, мені не вистачає трохи більше $10 тисяч. Сума, звичайно, не з приємних, але й не смертельна", - додав Шабунін.

Отримали висновки експертизи щодо мого будинку - 100% умисний підпал.

Я не маю права розголошувати матеріали...

Опубліковано Vitaliy Shabunin Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Нагадаємо, у липні голова правління та співзасновник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін заявив, що його будинок підпалили. Зокрема, відбувся гучний вибух, після чого спалахнув дім. Минулося без жертв.

Однак, за словами правоохоронців, вибухівки на місці події знайдено не було. 

Loading...