Ексміністра Злочевського оголосили у розшук

Микола Злочевський. Фото: Burisma Group

Він переховується від органів досудового розслідування

Національне антикорупційне бюро оголосило у розшук колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського. Про це йдеться на сайті МВС.

Злочевський потрапив до категорії осіб, які переховуються від органів досудового розслідування за ст. 369 ч. 4 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Нагадаємо, колишнього міністра екології Миколу Злочевського підозрюють у наданні хабаря керівництву антикорупційних органів.

12 червня НАБУ та САП задокументували факт надання колишнім високопосадовцем попередньої влади 6 млн доларів хабаря керівництву НАБУ та керівнику САП Назару Холодницькому.

1 липня в НАБУ повідомили про те, що вони надіслали Злочевському підозру в скоєнні злочину поштою за місцем реєстрації, оскільки його місцезнаходження невідомо.

Новини за темою: НАБУ відкрило справу проти голови "Укрпошти" Смілянського

Пізніше адвокат Злочевського заявив, що його підзахисний не отримував жодних підозр, а той факт, що він протягом останніх років постійно проживає за межами України, вимагає від органу досудового розслідування здійснення повідомлення про підозру тільки в порядку міжнародно-правової допомоги.

 Loading...