Ексклюзивні кадри із закритої зони у Нових Санжарах: Знімальна група ZIKу оселилася поруч з евакуйованими з Уханя

Лащ у Нових Санжарах Фото - скріншот

У режимі прямого ефіру знімальна група показала приміщення, де на карантині 2 тижні перебуватимуть евакуйовані громадяни

Знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Ексклюзивні кадри із приміщення санаторію транслювали під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Як повідомив кореспондент телеканалу ZIK Андрій Лащ, який разом із оператором Петром Таргонським перебуватиме у приміщенні із евакуйованими з Китаю впродовж двох тижнів, запевнив, що йому зовсім не страшно. Попри те, зазначив він, медики люб’язно дали йому кілька медичних масок.

У режимі прямого етеру Андрій Лащ показав, як виглядають приміщення санаторію та в яких умовах живуть евакуйовані громадяни, яких так негостинно зустрічали учора у Полтавській області. Так, на першому поверсі розмістилися медики. Приміщення охайні, відремонтовані, на дверях розміщені таблички, а на стінах – інформаційні таблиці.

На момент трансляції у коридорах було порожньо, адже медики у цей час мали проводити плановий огляд прибулих з Китаю.

Журналістів розмістили на четвертому поверсі будівлі.

Новини за темою: Кількість жертв коронавірусу COVID-19 у світі перевищила 2,2 тис. осіб

Андрій Лащ показав, як виглядає номер, де мешкатиме знімальна група. У невеличкій кімнаті – два ліжка, притім проміжок між ними становить менше метра. А ще у кімнаті – столик, стільці та навіть телевізор. Для тих, хто мешкатиме у цьому номері, на столі залишили пам’ятку із правилами проживання в обсервації.

А ось туалетна кімната, як видно на кадрах, очевидно потребує ремонту, оскільки частина кахлів на стіні розбита, на стіні помітно тріщину.

Андрій Лащ додав, що, згідно з правилами, усі у приміщенні мають перебувати у масках та рукавичках. І маски, і рукавички, як попередили знімальну групу, слід змінювати та викидати у спеціальний мішок.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Loading...