Е-сервіс від МВС: Відновити втрачені посвідчення водія можна буде в режимі онлайн

Фото з відкритих джерел

Для цього достатньо мати власний електронний кабінет водія

Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба презентували новацію Е-сервісу, яка допоможе відновити втрачені водійські права не виходячи з дому у режимі онлайн-доступу.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

За словами очільника МВС Арсена Авакова, водії можуть замовити заміну посвідчення через електронний кабінет, у який можна увійти за допомогою електронного підпису.

Новини за темою: Дубілет розповів, коли в Україні з'являться електронні вибори

"Запустили ще одну новацію е-сервісу від МВС: онлайн замовлення заміни посвідчення водія через електронний кабінет водія. Вхід до е-кабінету водія – за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який дуже зручно отримати на чип своєї ID-картки, а також через Bank-id та Mobile-id", - зазначив він.

Аваков підкреслив, що МВС є лідером у справі діджіталізації державних сервісів для громадян. 

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров пояснив, що після того, як водії зроблять замовлення на нове посвідчення, їм потрібно буде просто забрати готові водійські права у територіальному сервісному центрі МВС, який фігурує у його заяві.

Також він додав, що планується надавати ще більше електронних адмінпослуг і для цього МВС активно співпрацює з Міністерством цифрової трансформації.

"Ми повинні створити максимально приємні та зрозумілі умови для людей і нам тоді також буде простіше обслуговувати та адмініструвати ці реєстри, а громадянам буде з ними легше співпрацювати. Для цього Міністерство внутрішніх справ співпрацює з Міністерством цифрової трансформації щодо максимального переведення послуг в онлайн", - сказав Гончаров.

Новини за темою: Зеленський підписав закон, яким відтерміновується перехід роботи Ради на електронну форму

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів запровадив експериментальний проєкт, який дозволяє реєструватися на авіарейс чи поїзд в Україні за електронним посвідченням водія.Loading...