Е-лікарняний в Україні може запрацювати вже за декілька місяців, - Федоров

З відкритих джерел

Міністр підкреслив, що цифровізація української системи охорони здоров'я є наразі пріоритетом його відомства

Протягом місяця або двох Міністерство охорони здоров’я та Міністерство цифрової трансформації мають запустити електронні лікарняні листки. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Це спрощення процедури отримання лікарняного, це і спрощення отримання виплат за лікарняним, це прибирання мільярдної корупції, тому що сьогодні багато хто може купити цю довідку в інтернеті. Думаю, що дуже скоро, протягом місяця або двох ми запустимо цю послугу, і вона також спростить вам життя", - сказав Федоров.

Міністр підкреслив, що цифровізація української системи охорони здоров'я є наразі пріоритетом його відомства.

"Ми робитимемо все для того, щоб кожен українець зміг отримати державну послугу, публічну послугу, соціальну послугу, тим паче в сфері охорони здоров'я, онлайн і не виходячи з будинку", - додав Федоров.

Новини за темою: МОЗ та Пенсійний фонд запустять електронні лікарняні з 1 серпня

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер заявив, що повноцінний запуск електронних лікарняних планується з початку 2021 року.Loading...