Дитячі оздоровчі заклади на цей літній сезон відкривати не можна, - Ляшко

Віктор Ляшко Новое время

Ляшко підкреслив, що після закінчення карантину соціальна дистанція і миття рук повинні стати правилами життя

Дотримуюсь думки, що дитячі оздоровчі заклади на цей літній сезон відкривати не можна. Про це в ефірі "112 Україна" заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Крім крапельних інфекцій існує величезна кількість кишкових інфекцій. Це зараз головна дискусія, чи дозволить санітарний лікар відкрити дитячі оздоровчі заклади, чи не дозволить. Я зараз притримуюся думки, що дитячі оздоровчі заклади на цей літній сезон відкривати не можна, оскільки під час оздоровлення у нас відбувається близько 80 спалахів кишкових інфекцій. У цей час дітей забирають з оздоровлення, завозять в інфекційні стаціонари, в інфекційних стаціонарах зараз є хворі на коронавірус. Замість лікування кишкової інфекції ми можемо наражати на небезпеку інфікування ще і коронавірусом. Тому пропозиція утриматися до стабілізації епідеміологічної ситуації", - сказав Ляшко.

При цьому головний санітарний лікар підкреслив, що після закінчення карантину соціальна дистанція і миття рук повинні стати обов'язковими правилами життя.

"Цей рік ми повинні навчитися жити так, як це було при карантині. Тобто соціальна дистанція, чисті руки, чисті руки повинні стати нашим правилом життя", - додав Ляшко.

Новини за темою: Будемо пропонувати зовсім іншу стратегію боротьби: Ляшко про другу хвилю COVID-19

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко заявив, що після завершення п'ятого етапу послаблення карантину 22 червня в Україні деякі обмеження все одно можуть бути продовжені.

 

Loading...