Новини » Світ Читать эту новость на русском

Дитяче Євробачення через COVID-19 стартує в онлайні. Детальна програма конкурсу

Фото з відкритих джерел

Прізвище переможця буде оголошено 29 листопада після 20:00

Сьогодні, 23 листопада о 17 годині, розпочинається онлайн-церемонія відкриття Дитячого Євробачення-2020.  Цьогоріч Україну представлятиме Олександр Балабанов з піснею "Відкривай".

Конкурс, який формально проходить у Польщі, відбудеться дистанційно у зв’язку з пандемією.

Під час церемонії відкриття будуть представлені всі 12 учасників та відбудеться жеребкування номерів, в якій послідовності учасники братимуть участь в конкурсі.

Згодом, 27 листопада на сайті конкурсу буде відкрите дводенне голосування за трьох, на думку людей, найкращих виконавців.

А вже 28 листопада відбудеться онлайн-зустріч з усіма учасниками конкурсу. Цього ж дня їх розсудить журі конкурсу.

У неділю, 29 листопада, о 18:00 розпочнеться фінальний конкурс Євробачення. Під час нього буде представлено виступи усіх учасників, записаних раніше у їхніх країнах. Після показу усіх виступів інтернет-користувачі знову зможуть обрати трьох своїх фаворитів на сайті конкурсу.

Прізвище переможця буде оголошено 29 листопада після 20:00.

До слова, цьогоріч у конкурсі візьмуть участь представники Польщі, Білорусі, Франції, Грузії, Іспанії, Нідерландів, Казахстану, Мальти, Німеччини, Росії та Сербії.

Новини за темою: Дитяче Євробачення: Чому волинянину Максиму Ткачуку відмовили в участі у нацвідборі, попри глядацькі симпатії

Нагадаємо, наступного року у пісенному конкурсі "Євробачення", який відбудеться 18-22 травня в Роттердамі, візьме участь 41 країна.

 

Loading...