Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Дві третини йде на експорт: В "Укроборонпромі" розповіли, яку зброю найчастіше купують іноземці

Випробування ракетного комплексу "Корсар" Генеральний штаб ЗСУ

Також серед іноземців популярні послуги ремонту військової техніки

Глава "Укроборонпрому" Ігор Фоменко заявив, що оборонний концерн більше працює на експорт, ніж на внутрішній ринок, а найбільш популярними українськими товарами є ракети і радари. Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна".

За словами Фоменка, дві третини від всієї продукції, виробленої концерном, продається закордонним покупцям. 

"Це ракетні системи "Скіф", "Стугна" і "Корсар", які користуються великою популярністю. Також популярні за кордоном українські радіолокаційні системи, ракетні системи, запчастини до авіаційної техніки, це установки для Військово-морського флоту інших країн, наприклад, Індії", - уточнив очільник "Укроборонпрому".

Новини за темою: Посли G7 закликали до продовження реформи "Укроборонпрому"

Окрім цього, він зауважив, що популярними за кордоном є українські послуги з ремонту військової техніки.

"Наприклад, конотопський завод "Авіакон" вперше отримав контракт з агентством НАТО і взяв зараз два вертольоти в ремонт. Це відкриває великий ринок ремонту вертолітної техніки, яку експлуатують ЄС, США та інші країни. Таким чином ми можемо забрати у Росії великий шматок роботи в цій сфері", - додав Фоменко.

Новини за темою: "Укроборонпром" призначив нового керівника для ДП "Антонов"

Нагадаємо, раніше стало відомо, що державний концерн "Укроборонпром" підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено ліквідацію концерну й створення оборонного та аерокосмічного холдингів.

Loading...