Дубілет розкритикував робочі суботи через свята

Колишній міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет 

Фото з відкритих джерел

На його думку, від перенесень робочих днів на суботу страждає ВВП

Колишній міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет вважає перенесення свят неефективним і пропонує відмовитися від цього соціалістичного пережитку. Про це він написав у своєму Facebook.

За словами Дубілета, його досвід говорить про те, що від цих перенесень страждає ВВП і від цього анахронізму слід відмовитися.

"У наступному році буде відразу три перенесення свят і, відповідно, три робочі суботи. За це вчора проголосував Кабмін. Робочі суботи мене завжди дратували. Власне, як і будь-якого бізнесмена, якого я знаю.

Я колись ділився з вами аналізом по банківських платежах юросіб, які показують, що всі ці робочі суботи - робочі вельми умовно. ВВП від цих перенесень явно страждає.

Минулого року, коли я несподівано став частиною того самого Кабміну, я зрадів можливості поборотися з цим соціалістичним пережитком. Але розв'язати боротьбу не вийшло - календар 2020 року і без мене вийшов таким, що перенесення, окрім як у січні, були не потрібні.

Я впевнений, що перенесення свят неефективні. У країнах, з яких нам потрібно брати приклад, такого явища найчастіше немає", - зазначив ексміністр.

Новини за темою: Зеленський запровадив на День вчителя ще одне свято

Нагадаємо, вчора, 30 вересня, Кабінет міністрів України видав розпорядження про перенесення робочих днів у 2021 році, таким чином українці отримали чотири вихідні поспіль у січні. Також перенесення стосується: з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня та з п'ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.Loading...